Stylowe zakupy: weekend okazji 11-12 października

Już w nadchodzący weekend czeka nas wielka akcja promocyjna organizowana przez wydawcę miesięcznika „Twój Styl” i dwutygodnika „Grazia”.

stylowe_zakupy1

Specjalnie dla czytelników przygotowane zostały kupony rabatowe do sklepów stacjonarnych oraz kody rabatowe do sklepów internetowych. W akcji biorą udział między innymi takie sklepy jak: Bon Prix, Diverse, House, Pimkie i W.Kruk.

stylowe_zakupy2

Pełna lista sklepów wraz z wielkością zniżek dostępna jest tutaj. A tu regulamin akcji.

W październikowym Twoim Stylu dodatkowo karta rabatowa do sklepy Orsay. Upoważnia ona do 50zł zniżki na jednorazowe zakupy powyżej 150zł. Rabat jest ważny do końca października, również w sklepie internetowym.

stylowe_zakupy3

Przeczytaj również

Rabat 30% na zakupy w Reserved Reserved znów przygotowało rabat. Tym razem jest to 30% dla fanów sklepu na Facebooku. Promocja trwa do 10 listopada w salonach stacjonarnych oraz do 11 listopada w sklepie on-line. Nie łączy się z innymi przecenami i promocj...
Podsumowanie listopada: zakupy, kampanie Listopad nie był zbyt dobrym miesiącem. Otrzymałam zaproszenie do tylko jednej kampanii, w dodatku niezbyt dobrze przyjętej przez internautów (ale o szczegółach wkrótce). Chodzi o Neokartkę - kampanię Streetcom.W mini...